warsztat blacharsko lakierniczy Kraków

Nowości w 2019

Nowości w 2019

lis 22, 2018

W dzisiejszych czasach kupujący samochody mają więcej opcji niż kiedykolwiek wcześniej. Od kompaktowych sedanów po coupe, rynek ma tak wiele modeli do wyboru. To powiedziawszy, jeśli masz oko na coś nieco innego niż zwykle to Mazda 6 jest warta bliższego przyjrzenia się. Z pewnością przyciągnie uwagę dzięki pierwszorzędnemu wyglądowi, urzekającej wydajności i wysokiej klasy wnętrzu.

 

Ale czy powinieneś wybrać Mazdę 2019 czy 2018? Czy raport spalania Mazda 6 polepszyła? Jaka jest różnica między nimi? Oto bliższe spojrzenie na to, co wyróżnia te modele.
Co nowego w Mazda 6
2019?
Najważniejsze różnice między Mazdą 6 z 2018 a 2019 to dostępne opcje i funkcje skrzyni biegów. W 2019 roku Mazda 6 rezygnuje z manualnej skrzyni biegów, ale czyni pakiet Mazdy i-ACTIVSENSE Safety Suite i SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS ze standardem G-Vectoring Control.
Co to jest pakiet bezpieczeństwa Mazdy i-ACTIVSENSE?
Różnorodne technologie bezpieczeństwa obejmują ostrzeganie przed kolizją z automatycznym hamowaniem awaryjnym, adaptacyjny tempomat, ostrzeżenie o zjechaniu z pasa i asystent utrzymania pasa ruchu.
Technologie te zostały dodane do standardowych funkcji bezpieczeństwa Mazdy 6 2019, które obejmują monitorowanie martwego pola, kamerę wsteczną i ostrzeżenie o ruchu drogowym z tyłu. Pakiet bezpieczeństwa Mazda i-ACTIVSENSE jest również standardem w modelach Mazda 6 Touring 2018, Grand Touring, Grand Touring Reserve i Signature.
Co to jest Mazda SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS z G-Vectoring Control?
Technologia ta optymalizuje precyzję kierowania i poprawia reakcję na zakręty w Mazdzie 6. W tym celu Mazda subtelnie zmniejsza moment obrotowy silnika i przenosi obciążenie na przednie koła pojazdu. Mazda SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS z G-Vectoring Control działa, aby zminimalizować ciągłe nadmierne regulacje kierowania. To nowa technologia na rok 2019.
Z ilości ulepszeń jakie Mazda 6 wprowadziła w roku 2019 jesteśmy w stanie wyżej ją ocenić od swojego poprzednika.