warsztat blacharsko lakierniczy Kraków

Samochód zastępczy z OC sprawcy na czas naprawy. Auto zastępcze Łódź

Samochód zastępczy z OC sprawcy na czas naprawy. Auto zastępcze Łódź

gru 3, 2017

Jeżeli twój samochód uległ awarii z powodu wypadku spowodowanego przez innego kierowcę pamiętaj, że należy ci się auto zastępcze, na czas naprawy twojego pojazdu, niezależnie od marki i wieku twojego auta.
Samochody z OC sprawcy kolizji, udostępniane są kierowcom na cały czas naprawy szkody. Samochody wynajmowane są w systemie bezgotówkowym, czyli należność zostanie uregulowana z ubezpieczenia OC sprawcy.
W przypadku, gdy sprawca był pod wpływem narkotyków, czy też alkoholu i nie posiadał ważnego OC, również otrzymasz od nas samochód zastępczy, za który nie musisz nic płacić, podmiotem stanie się wtedy ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny. Aby uzyskać samochód zastępczy nie musisz wypełniać wielu formularzy. Nie zajmie ci to też wiele czasu.

 

Wystarczy tylko numer szkody, twoje prawo jazdy oraz dowód osobisty i wypełnienie jednego formularza. To wszystko, nie płacisz też żadnej kaucji, ani opłaty. Sam decydujesz skąd chcesz odebrać auto zastępcze.
Firma gwarantuje ci pełne zadowolenie. W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości należy niezwłocznie skontaktować się z konsultantami. Samochody zastępcze z OC sprawcy na czas przyznawane są w razie wypadku także w mieście Łódź.