warsztat blacharsko lakierniczy Kraków

Zaoszczędź pieniądze i sprowadź samochód z zagranicy. Sprowadzenie motoru, używane samochody volvo

Zaoszczędź pieniądze i sprowadź samochód z zagranicy. Sprowadzenie motoru, używane samochody volvo

lis 22, 2017

Jeżeli chcesz kupić używany samochód Volvo, ale w żadnym komisie nie znalazłeś takiego, który by spełniał twoje oczekiwania, a osoby prywatne oferowały samochody tej marki w horrendalnej cenie, zdecyduj się na sprowadzanie aut z zagranicy. Samochody Volvo cieszą się dużą renomą, ale też w Polsce mają bardzo wysoką cenę. Decydując się na zakup samochodu poza Polską, możesz zdecydowanie zaoszczędzić, nawet około 40%.
Używane samochody w Polsce są w zdecydowanie gorszym stanie technicznym, a ponadto mają wyższą cenę, niż te, które są sprzedawane w Niemczech, Austrii, czy np. w Belgii.

 

Warto znaleźć firmę, która oferuje kompleksowe usługi i sprowadzi samochód z zagranicy. Pomoże w załatwieniu wszelkich formalności, czy też wymaganych ubezpieczeń oraz ewentualnych zmian tablic rejestracyjnych. Zapewni tłumacza, co jest niezwykle ważne w trakcie podpisywania umowy.
Sprowadzenie motoru również nie jest takie proste, dlatego należy powierzyć to specjalistom, którzy zadbają o umowę kupna sprzedaży, czy też o badanie techniczne jednośladowca, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że twój motocykl będzie w 100% sprawny.