warsztat blacharsko lakierniczy Kraków

Skup samochodów Warszawa – gwarancja uczciwej ceny. Autoskup – wycena wartości samochodów

Skup samochodów Warszawa – gwarancja uczciwej ceny. Autoskup – wycena wartości samochodów

paź 22, 2017

Jeżeli chcesz pozbyć się swojego starego samochodu, a nie masz czasu, ani ochoty na wystawianie ogłoszeń na portalach i załatwianie wielu formalności, a także ciągłe umawianie się z potencjalnymi klientami, którzy albo się spóźniają, albo nie przyjeżdżają- wybierz autoskup. Firma oferuje skup aut w mieście Warszawa. Wycena odbywa się szybko i uczciwie.
Firma oferuje w pełni profesjonalne usługi. Począwszy od wyceny, która jest darmowa. Wykonana jest przez doświadczonego rzeczoznawcę, w miejscu zamieszkania sprzedającego samochód.

 

Autoskup nabywa samochody osobowe niezależnie od ich stanu technicznego. Mogą być to zarówno auta uszkodzone jak i powypadkowe. Nie musisz się martwić, jeżeli twój samochód nie posiada ubezpieczenia OC, albo nie jeździ, gdyż firma posiada własny transport. Zaraz po podpisaniu umowy kupna sprzedaży otrzymasz gotówkę. Może się ona odbyć zarówno w twoim miejscu zamieszkania, jak i w siedzibie firmy. To ty wybierasz najwygodniejszą dla ciebie formę.
W razie jakichkolwiek pytań, czy też wątpliwości możesz skontaktować się z pracownikiem firmy skupującej samochody, który odpowie na każde twoje pytanie, czy też rozwieje wątpliwości.