warsztat blacharsko lakierniczy Kraków

Dyscyplina i dojrzałość.

Dyscyplina i dojrzałość.

lip 30, 2017

Każdy z nas posiada imię. Jednak nie wiele osób zna jego znaczenie Charakterystyka imion to bardzo ciekawa dziedzina. Pozwala na odkrycie siebie oraz zrozumienie.

Ostatnio nastała moda na imię Klaudia. Co oznacza imię Klaudia? Kobiety o imieniu Klaudia charakteryzują się zdyscyplinowaniem, dojrzałością oraz tym, że zawsze postępują etycznie. Głęboka skłonność do poświęceń i oddania siebie dla innych równoważy delikatnie wybuchową naturę.

 

Czasem podejmuje działań, które ją przerastają. W takich sytuacjach staje się nerwowa. Przepuszczenie możliwości pomocy drugiej osobie wywołuje u niej smutek. Jest towarzyska, wspiera innych, nie oczekuje od nikogo pochwał oraz wyrazów wdzięczności. Posiada wielu przyjaciół. Złe postępowanie innych osób zawsze stara się usprawiedliwiać. Jednak w stosunku do siebie nie jest skłonna do wybaczania. Brak u niej egoizmu, nie toleruje igrania z uczuciami drugiej osoby. Kochana oraz wierna żona, wspaniała matka. Imię to związane jest z wyższymi sferami. Dużo czasu poświęca na jakość wykonywanej pracy. Jest staranna oraz dokładna. Lubi zdobywać wiedzę.