warsztat blacharsko lakierniczy Kraków

Usługi transportowe towarów

Usługi transportowe towarów

kwi 3, 2020

Transport towarów to nic innego, jak przewóz rzeczy lub produktów za pomocą wszelkich środków transportu. Wyróżniamy transport bliski i długodystansowy. Transportem bliskim nazywamy przewóz towarów, w momencie kiedy nadawca i odbiorca znajdują się w takiej odległości, w której pojazd ciężarowy będzie miał możliwość w ciągu jednej doby z powrotem wrócić do punktu załadunku. Transport dalekobieżny oferuje przewóz towarów na dalsze odległości.

Wiele firm oferuje transport towarów z szeroką gamą możliwości takich jak:

– transport drogowy cało pojazdowy, który oferuje przewóz krajowy oraz międzynarodowy po całej Europie.
– transport chłodniczy, który zapewni optymalne warunki żywności i produktom wymagającym stałej temperatury, w trakcie przewozu krajowego oraz międzynarodowego.
– transport nadmierny, który jest niezbędny w przypadku przewozu bardzo dużych i nieproporcjonalnych towarów.
– transport ekspresowy, gwarantujący błyskawiczne przybycie do celu towarów o wadze do 1, 5 tony i objętości do 20 m 3.
– transport morski, tego rodzaju międzynarodowe dyspozycje transportowe pozwalają na szybkie dostarczenie towarów do np: państw w Skandynawii.
– transport kolejowy, który jest dziś szybką, tanią i ekologiczną alternatywą dla drogowego przewożenia towarów wszystkimi pojazdami.

Dynamika i profesjonalizm każdego dnia

Jak to mówią- czas to pieniądz! Dlatego wiele firm zdaje sobie sprawę, że szybkie wykonanie usługi transportowej określonych towarów od nadawcy do odbiorcy ma fundamentalne znaczenie zarówno dla firmy wykonującej zlecenie jak i klienta.. Trzeba jednak zauważyć, że sam dynamiczny przewóz towarów, nie wystarczy, klienci cenią sobie również:

– uczciwość, zarówno pod względem zleceniodawców, jak i podwykonawców zawsze traktowanych wiarygodnie i lojalnie.
– elastyczność, która pomaga dopasować wszystkie usługi do każdego klienta indywidualnie i szybko reagować w przypadku wystąpienia trudności.
– profesjonalizm, który prezentuje dokładne zaplanowanie i realizację każdego zlecenia tak dobrze, jak to tylko możliwe.
– bezpieczeństwo, będące gwarancją szczęśliwego dowiezienia każdej przesyłki do odbiorcy na czas.

Więcej na www.dtgas-system.com.pl